Proponowany post

Prawdopodobnie Jeszcze Tej Jesieni Zobaczymy Kolejne Nike Dunk High Od fragment design

08 styczeń 2021
Prawdopodobnie Jeszcze Tej Jesieni Zobaczymy Kolejne Nike Dunk High Od fragment design

Hiroshi Fujiwara kierujący studiem projektowym fragment design to dalej gorący towar. Gość na swoim koncie ma niezliczoną ilość kolaboracyjnych projektów, na których bazuje jego brand. Jednym z ciekawszych, spektakularnych i teraz bardzo poszukiwanych ze względu na wciąż rosnący hype na Dunki jest kolaboracyjny projekt Nike i FD z 2010 roku. Wtedy też na półkach wybranych sklepów pojawiły się trzy kolorystyki wysokich Dunków nazwanych 'London', 'Beijin' oraz 'NYC' zaskakujące swoją niecodziennymi jak na tamte czasy kolorystykami - KLIK.


Wszystko wskazuje na to, że jeszcze w tym roku zobaczymy kontynuację tego przedsięwzięcia, co zasugerował nam sam autor Hiroshi. Na swoim instagramie pochwalił on się czarno-białym zdjęciem, na którym widać nową wersję modelu Dunk High. To, co zdradza nam, że chodzi o zupełną nowość, a nie powtórkę sprzed 11 lat,  to charakterystyczny dla niektórych prac FD napis drobnym drukiem naniesiony na bok podeszwy w tylnej jej części. Co ciekawe wśród nich znaleźć możemy dopisek 'FA21' mogący sugerować nam, że nowe Nike Dunk High x fragment design, zadebiutują jeszcze w tym roku. Same buty utrzymane są w ciemnej tonacji, a materiałem użytym do produkcji jest oczywiście naturalna skóra. 

Szczegóły premiery fragment design x Nike Dunk High

Chociaż żadne informacje na temat prawdopodobnej daty premiery nowych fragment design x Nike Dunk High nie zostały podane, to obstawiamy, że buty w sprzedaży pojawią się gdzieś w okolicach jesieni. Stawiamy też, że widoczna tutaj kolorystyka będzie jedną z kilku, którą zobaczymy w sprzedaży, analogicznie do tego, co miało miejsce 11 lat temu. Czy jest szansa na ich debiut w Warsaw Sneakers Store? Historia niejednokrotnie pokazała, że tak!

Sprawdź również: 'Deep Royal' Czwartą Zapowiadaną Kolorystyką Ambush x Nike Dunk High'

Nike
fragment design