Proponowany post

Premiera adidas Yeezy Boost 380 'Alien' Odbędzie Się Tylko W Kilku Sklepach Na Świecie

03 grudzień 2019
Premiera adidas Yeezy Boost 380 'Alien' Odbędzie Się Tylko W Kilku Sklepach Na Świecie

Już raz w sprzedaży pojawiły się nowe adidas Yeezy Boost 380 'Alien'. Miało to miejsce jedynie na stronie internetowej yeezysupply.com kilka tygodni temu. Oczywiście, znając działanie Kanye Westa i niemieckiej marki z trzema paskami mogliśmy spodziewać się, że to nie jedyny drop tych butów i w przyszłości może zdarzyć się jeden, dwa czy trzy restocki, do których zdążyli nas przyzwyczaić. 

Oczywiście, nie trzeba było długo czekać i już za chwilę w sprzedaży raz jeszcze pojawi się ta nowa, intrygująca sylwetka, która wprowadza trochę świeżości w kolekcję spod szyldu Yeezy. Na ten moment, wszytko wskazuje na to, że kolorystyka 'Alien' będzie tą bardziej limitowaną, bo jak podają najróżniejsze źródła, buty pojawić się mają w asortymencie jedynie 13 sklepów na całym świecie. Niestety na tej liście nie ma polski ani stołecznego butiku CL20. No i teraz zaczęło nas to wszytko zastanawiać. Czy to świadomy zabieg mający na celu sprawdzenie tego, jak buty przyjmą się na rynku i napompowanie sztucznego hajpu, by za kilka miesięcy ponownie rzucić do sprzedaży ten wariant kolorystyczny, czy może faktycznie buty będą tak limitowane i na tym pozostanie? Tego dowiemy się dopiero za kilka ładnych tygodni. Poniżej podrzucamy Wam pełną listę sklepów, gdzie prawdopodobnie pojawią się buty.

Premiera przewidziana jest na 12 grudnia, a sugerowana cena detaliczna butów wynosić ma 230$. Lista sklepów, w których pojawią się buty: A Ma Maniére, Atmos, DOE, Dover Street Market, End Clothing, Kasina, Kith, Offspring, Packer Shoes, Sneakersnstuff, Social Status, Undefeated oraz Yeezy Supply.


adidas