Proponowany post

Premiera Czterech Pierwszych Kolorystyk sacai x Nike VaporWaffle Obędzie Się Tego Samego Dnia, A My Wiemy Kiedy

14 październik 2020
Premiera Czterech Pierwszych Kolorystyk sacai x Nike VaporWaffle Obędzie Się Tego Samego Dnia, A My Wiemy Kiedy

Temat najnowszej kolaboracji pomiędzy Chitose Abe z sacai, a Nike ciągnie się z nami od początku 2020 roku. Od czasu do czasu w sieci pojawiają się coraz to nowsze przecieki dotyczące świeżutkich  sacai x Nike VaporWaffle, ale same buty jeszcze nigdy nie trafiły do oficjalnej sprzedaży. Oczywiście, największe resellerskie punkty mają je już w swojej ofercie, a nam nie pozostaje nic innego jak czekać na ich oficjalny debiut, który jak się właśnie okazało, nastąpić ma już za chwilę.

O samych butach pisaliśmy już taką ilość razy, że nie mamy zamiaru Was po raz kolejny zanudzać tymi informacjami, a wszystkich tych, którzy mają ochotę dowiedzieć się na ich temat nieco więcej, odsyłamy TUTAJ. Większość z Was zebrała się w tym miejscu, aby jak mówi tytuł dowiedzieć się, kiedy konkretnie w sprzedaży zobaczymy cztery pierwsze kolorystyki naprawdę intrygujących sacai x Nike VaporWaffle. Otóż 'Tour Yellow/Stadium Green-Sail', 'String/Black-Villain Red-Neptune Green', 'Sail/Light Bone-Game Royal-Sport Fuchsia' oraz 'Black/Summit White-Pure Platinum.' na półkach wybranych sklepów zobaczymy już 6 listopada. Sugerowana cena detaliczna, za każdą z kolorystyk wyniesie 180$

Niestety, na ten moment nie mamy informacji, czy jedyny w sklep w Polsce oferujący nam limitowane wydania butów Nike, stołeczny CL20 będzie miał je w swojej ofercie, czy zadowolić będziemy musieli się losowaniem na SNKRS App. Mamy jednak nadzieję, że zobaczymy je przy ulicy Chmielnej 20 w Warszawie.


Nike