Proponowany post

Prototypy Nowych YEEZY Wyglądają Jak Kawałek Meteorytu Lub Czaszka Dinozaura

13 sierpień 2020
Prototypy Nowych YEEZY Wyglądają Jak Kawałek Meteorytu Lub Czaszka Dinozaura

Ostatnimi dniami Kanye West dosłownie szaleje i na swoim twitterze publikuje masę inspiracji związanych ze swoimi projektami, a także pokazał masę nowych Yeezy, wśród których znajdowały się bardzo kontrowersyjne YZY x D Rose. But ten zrobił wokół siebie naprawdę sporo szumu, zdążył stać się memem i na równi obiektem westchnień oraz szyderstw. Co więcej, mamy dla Was kolejną równie mocną pozycję spod szyldu Yeezy, którą pochwalił się 'Ye'. 

Same buty podpisano jako 'Prototypes', także na ten moment ich debiut stoi pod ogromnym znakiem zapytania, a jak to czas pokazał wiele z projektów niemieckiej marki i Kanye lądują w 'szufladzie' skąd nigdy się nie wydostają. Stylistyka wysokich, butów w nowoczesnym stylu 'combat' utrzymana jest w klimacie, w którym aktualnie porusza się Ye. Buty, a w zasadzie ich wierzchnia część to kawał ażurowej gumy (prawdopodobniej tej samej, której Kanye używa do produkcji Foam Runnerów), ze względu na mocno rozbudowane zęby na spodzie nam przypominającej czaszkę prehistorycznego dinozaura. Mroczna kolorystyka z kilkoma przechodzącymi między sobą ziemistymi odcieniami w całości kojarzy nam się z kawałkiem kosmicznej skały, co potęgują białe smugi. Niestety, nie wiemy, co skrywa się pod tą skorupą. 

Tak jak wspominaliśmy, nie mamy zielonego pojęcia, czy buty pojawią się w ogóle sprzedaży. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, czy bylibyście chętni je kupić? Jeżeli chcecie poznać nasze zdanie, to my jako wielcy fani obuwia śmiało możemy powiedzieć, że mają coś w sobie i zupełnie ich nie skreślamy, a nawet chętnie zobaczylibyśmy w asortymencie stołecznego butiku CL20.


Yeezy