Proponowany post

Przyjrzyjcie Się Walentynkowym Nike Air Force 1 Low QS 'Love Letter'

26 styczeń 2021
Przyjrzyjcie Się Walentynkowym Nike Air Force 1 Low QS 'Love Letter'

Tamat walentynkowych Nike AF-1 od jakiegoś czasu sukcesywnie pojawia się na naszych łamach. Dziś ponownie nadarzyła się okazja, aby wspomnieć o nowej, inspirowanej świętem zakochanych kolorystyce tego ponadczasowego, koszykarskiego klasyka. 

Na tapet bierzemy nowe Nike Air Force 1 Low QS 'Love Letter', które jak podpowiada nam dopisek 'QS' w nazwie będę limitowaną wersją 'Quickstrike' dostępną w ograniczonej ilości w takich punktach z wyszukanymi sneakersami, jak Warsaw Sneaker Store. Swój wygląd to romantyczne wydanie zawdzięcza liścikom miłosnym, do których odniesienie w sprytny sposób znajdziecie na szczycie języka, gdzie umieszczono otwieraną metkę z napisem 'True Love Since '82' zapinaną na nap. Kolejnym unikalnym elementem jest klimatyczna perforacja białej skóry w kształcie miniaturowych serduszek, która zdecydowanie wyróżnia to walentynkowe wydanie. Pozostałe elementy butów wykończono włochatym, pudrowo-różowym zamszem i krwistoczerwoną skórą, jakiej kawałkiem wykończono Swoosh. Wszytko to, zestawiono z masywną podeszwą w kolorze góry. Elementem wieńczącym, jest haft 3D na pięcie, gdzie w napisie AIR, zamiast kropki w i znajdziemy serce. Ten sam zabieg zastosowano na wkładkach i wieczku białego pudełka.

Szczegóły premiery Nike Air Force 1 Low QS 'Love Letter' 

Nike Air Force 1 Low QS 'Love Letter' zadebiutować mają  w azjatyckich sklepach chwilę przed walentynkami, czyli 6 lutego

Nike Air Force 1 Low QS “Love Letter”
Data premiery w Azji: 6 lutego, 2021
Kod: DD3384-600
Kolor: Tulip Pink/University Red-White
Cena: $150


Nike