Proponowany post

Przypomnienie O Premierze: Air Jordan 1 High OG WMNS 'Tie-Dye'

28 maj 2020
Przypomnienie O Premierze: Air Jordan 1 High OG WMNS 'Tie-Dye'

Jordan Brand pochwaliło się oficjalnymi zdjęciami nadchodzących Air Jordan 1 High WMNS w kolorystyce 'Tie Dye', więc postanowiliśmy po raz ostatni rzucić na nie okiem i przypomnieć Wam o ich nadchodzącej premierze. 

O samych butach mieliśmy okazję wspominać już kilkukrotnie, ale do ostatniego momentu, czyli pojawienia się oficjalnych zdjęć prosto od Jordan Brand nie do końca wiedzieliśmy, jaki typ materiału pokryto niebieskim wzorem 'Tie-Dye'. Jak się okazuje, bardzo aktualnie popularny już nie tylko w strefie odzieży wzór naniesiono na lekko połyskujący, tekstylny materiał o lekko postrzępionej fakturze przypominającej skulkowany t-shirt. Pozostałe części wykonano z miękkiej, naturalnej skóry licowej w kontrastującym, czarnym oraz białym kolorze, co świetnie komponuje się z błękitno-turkusowym wzorem. Należy też pamiętać, że buty wyjdą w rozmiarówce typowo damskiej, a dodatkowo Jordan uraczy nas wersją dziecięcą PS oraz niemowlęcą TD.

Przypominamy, że premiera odbędzie się już 11 czerwca. Sugerowana cena detaliczna za to wydanie wyniesie 170$, a butów szukajcie w WS2 lub Sklepie Koszykarza.


Jordan