Proponowany post

Puma Łączy Siły Z Motorolla

18 kwiecień 2019
Puma Łączy Siły Z Motorolla

Ostatnimi czasy niemiecka marka Puma wchodzi w wiele ciekawych kolaboracyjnych projektów. Na sklepowych półkach pojawiły się produkty z kolekcji współtworzonych przez takie brandy, jak chociażby Ferrari, Hot Wheels czy Hasbro, a to jeszcze nie koniec.

Wspólnie z założonym w 1928 roku amerykańskim przedsiębiorstwem komunikacyjnym Motorola, którego świetność minęła już wieki temu tworzą mini-kolekcję obuwia. Pierwsze skrzypce gra bowiem stosunkowo świeży model RS-X Tech dostępny w dwóch wariantach kolorystycznych. Sylwetka ta w 100% reprezentuje aktualnie panujący w niemieckim brandzie styl łączący w sobie nowoczesność z klasycznym sznytem butów dad shoes. Sneakersy rzekomo inspirowane są oldschoolowymi produktami Motorola, co zgodne jest z kolorystyką oraz detalami na każdym z nich. Upper skonstruowany jest przy użyciu najbardziej popularnych materiałów, które akurat nam za każdym razem pasują. Mamy tutaj panele wycięte z naturalnej skóry, zamszu i nylonowej siatki lub rip-stopu, co razem daje nam naprawdę dobre połączenie. Nie zabrakło też odrobiny tworzywa sztucznego na subtelnie brandowanym detalu na tyle. Jak już jesteśmy przy dodatkach to zwróćcie uwagę na hasło 'hellomoto' haftowane w tylnej części cholewki czy 'Mini USB' na podeszwie. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziemy mieli dwa warianty kolorystyczne. Pierwszy ubrany jest w srebro, granat i czerń z dodatkiem fioletu. Drugi, nieco prostszy to klasyczne zestawienie czerni i bieli. 

Buty w cenie 130$ do sprzedaży trafić mają 4 maja. Niestety, nie wiemy czy pojawią się tutaj, a chętnie zobaczylibyśmy je na żywo.Puma
Motorola