Proponowany post

Puma Powiększa Rodzinę Thunder O Cztery Kolorystyki Modelu Desert

13 czerwiec 2018
Puma Powiększa Rodzinę Thunder O Cztery Kolorystyki Modelu Desert

Puma Thunder Spectra to ten model butów, który spotkał się z bardzo ciepłym przyjęciem przez otoczenie, a jego pierwszy wariant kolorystyczny w mgnieniu oka zniknął ze sklepowych półek. Nie jest to jednak jedyny model z rodziny Thunder, a wyróżniamy jeszcze Electric oraz najnowszy Desert, który do sprzedaży trafi w co najmniej czterech bardzo prostych wersjach kolorystycznych. 

Szczerze musimy przyznać, że dopóki nie wiedzieliśmy o ich istnieniu, na pierwszy rzut oka nie widzieliśmy wielkiej różnicy względem dwóch poprzednich. Wszystko utrzymane jest w popularnej ostatnimi czasy stylistyce Dad Shoes, co wielu osobom może się podobać. Wybór to oczywiście kwestia gustu. Przejdźmy jednak do samej budowy. Upper skonstruowany został przy użyciu naprawdę sporego wachlarza materiałów, które sprawiają wrażenie premium. Mamy tutaj bowiem skórę licową w kilku fakturach, zamsz, imitację łuski czy materiału tekstylnego. Wielopanelowy upper postawiony jest na świetnie komponującą się z nią masywną podeszwą. Teraz przejdźmy do czterech wersji kolorystycznych. Plusem tego wydania jest to, że każda z nich jest umiarkowanie jednolita. Nie mamy tutaj szalonych zestawień barw, a wszytko dzieje się niemal w obrębie jednego koloru. Do wyboru będziemy mieli wariant pistacjowy, pudrowo-różowy, czarny o raz brzoskwiniowy. 

Na ten moment niestety nie znamy ceny oraz konkretnej daty premiery. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu wracamy do Was z tematem.
Puma

Tagi: puma,