Proponowany post

Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail 'Fresco'

14 październik 2020
Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail 'Fresco'

W 2019 roku swój wielki debiut zaliczyła zupełnie nowa odsłona naszego ulubionego modelu spod szyldu wektora, czyli Instapump Fury, która po przeróbkach od Pyer Moss ewoluowała na Experiment 4 Fury Trail. Kerby Jean-Raymond, założyciel oraz główny projektant nowojorskiej marki nie spoczął na laurach o i po kilku wersjach kolorystycznych tej wpisującej się w high end'owy klimat sylwetki serwuje nam kolejną, która naszym zdaniem godna jest Waszej uwagi. 

Materiałowo czy konstrukcyjnie nie spodziewajcie się tutaj fajerwerków ( i dobrze ), ponieważ buty wykonano z tego samego pakietu fabrykatów, co każdą poprzednią wersję. Mamy tutaj połączenie naturalnej skóry, miękkiej siateczki oraz tworzywa sztucznego, co w całości idealnie pasuje do masywnej, futurystycznej bryły butów. Nie zapomniano też o takich elementach jak trailowa podeszwa, nakładka na sznurówki czy brandowana taśma na tyle. Kolorystycznie 'Fresco', jest równie ciekawie, a zdominowany przez jedynie kilka kolorów upper może się podobać i tak jest. Dominuje tutaj biel przełamana czernią dodatkiem z niebieskiego o pięknym odcieniu, mięty oraz złota we wnętrzu. 

Buty w sprzedaży pojawią się już wkrótce bo 17 października. Sugerowana cena detaliczna pozostaje bez zmian i wynosi 250$. Szukajcie ich w takich punktach sprzedaży jak CL20, gdzie dostępne były poprzednie Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail.


Pyer Moss x Reebok Experiment 4 Fury Trail “Fresco”
Kolor: White/Buff Blue-Trek Gold
Kod: FX4452
Data: 17 października, 2020
Cena: $250

Reebok