Rap History Warsaw - 1991 feat. Kixnare, Steez & Anusz

05 październik 2010
Rap History Warsaw - 1991 feat. Kixnare, Steez & Anusz

W najbliższą sobotę w warszawskim Powiększeniu odbędzie się kolejna część cyklicznej imprezy Rap History Warsaw. Tym razem pora na rok 1991, który zaserwują Wam nasz zaprzyjaźniony dj/producent Kixnare oraz duet Steez i Anusz. Na imprezie pojawi się również sneakersowy akcent, ale o tym dowiecie się na drugiej stronie...

City-Shop zorganizował specjalny konkurs, którego główną nagrodą są dowolne Air Maxy z oferty sklepu. Aby wziąć w nim udział należy przesłać odpowiedź na pytanie konkursowe na adres city@city-shop.pl w temacie wpisując "KONKURS 1991".

Pytanie konkursowe

U boku jakiego wykonawcy i na którym hiphopowym albumie zadebiutował Nas? W odpowiedzi proszę też podać tytuł utworu z gościnnym udziałem Nasira Jonesa.

W konkursie mogą wziąć udział jedynie fani City-Shopowego Facebooka. Odpowiedzi można nadsyłać do 08.10 do godziny 12:00 w południe. Zwyzięzca konkursu zostanie wylosowany podczas imprezy Rap History Warsaw 1991, a losowanie odbędzie się podczas imprezy o północy na sali z parkietem w dolnej części klubu.

Rap History Warsaw 1991 feat. Kixnare
Powiększenie
Nowy Świat 27
9 październik o 22:00
Wjazd 10pln / selekcja

Tagi: -