Proponowany post

Raz Jeszcze Nadchodzą Nike Dunk 'Michigan', Ale W Wersji Low

22 styczeń 2021
Raz Jeszcze Nadchodzą Nike Dunk 'Michigan', Ale W Wersji Low

Los kilka godzin temu wspomnianych Nike Dunk High 'Spartan Green', które doczekały się swojej niskiej wersji - KLIK podzieliły też inne, jeszcze bardziej kultowe Dunki, a mianowicie Nike Dunk High 'Michigan'.

Dlaczego wyżej użyliśmy stwierdzenia 'jeszcze bardziej kultowe', a dlatego, że Nike Dunk High w kolorystyce 'Michigan', to oryginalna wersja tej sylwetki z 1985 roku, która zasilała specjalną paczkę 'Be True To Your School', od której w ogóle rozpoczęła się historia Dunków. Stonowany granat i kontrastująca, ciepła żółć nawiązują do barw University of Michigan, będącego jedną z uczelni, która miała podpisaną umowę z Nike. Oczywiście, Dunk Low w barwach 'Michigan', to żadna nowość i oprócz wersji zaprojektowanej przez Virgila Abloh, o ile nas pamięć nie myli. buty w takiej odsłonie widzieliśmy na rynku już w 1999 i 2002 roku. Nadchodzące wydanie, na które patrzycie to wersja GS ( w sprzedaży zobaczymy też wersję dla dorosłych ) którą wykonano z najbardziej klasycznego, pasującego do Dunków materiału, czyli skóry licowej. Kolorystykę już znacie. Całość wieńczy biała podeszwa wewnętrzna z ciemnym spodem.

Szczegóły premiery Nike Dunk Low 'Michigan' 

Data premiery nie została jeszcze potwierdzona, natomiast nowych Nike Dunk Low 'Michigan' spodziewajcie się w takich punktach jak WS2.

Nike Dunk Low “Michigan”
Data premiery: Early 2021
Kod: DD1391-700
Kod: CW1590-700 [GS]
Kolor: Varsity Maize/Midnight Navy-White
Cena: $100


Nike

Tagi: nike dunk low