Proponowany post

Raz Jeszcze Wracają Air Jordan 1 Low OG 'Neutral Grey'

01 październik 2020
Raz Jeszcze Wracają Air Jordan 1 Low OG 'Neutral Grey'

Z końcem maja informowaliśmy Was, że 'Po Raz Pierwszy W Historii Zobaczyć Mamy Retro Air Jordan 1 Hi ’85 'Neutral Grey'' na które z utęsknieniem czeka wielu Jordan Headów i nie tylko. Niestety, od momentu pojawienia się tej informacji nic się jeszcze nie zmieniło, także dalej nie mamy 100% pewności, czy to kultowe, ostatni raz widziane 35 lat temu wydanie faktycznie w sprzedaży zobaczymy na początku 2021 roku. Jeżeli nie, to jest spora szansa, że na półkach starannie wyselekcjonowanych sklepów zobaczymy niski odpowiednik tego klasyka.

Air Jordan 1 Low OG 'Neutral Grey' pierwotnie w sprzedaży zadebiutowały już w 1985 roku, a ostatni raz, kiedy widzieliśmy je w sprzedaży, był pięć lat temu. Od tamtej pory ceny tego wydania zdążyły sporo podskoczyć, przez co aktualnie ich zakup wiąże się z wydatkiem rzędu nawet kilku tysięcy złotych za nieużywaną parę. Wiosną 2021 roku w ramach nadchodzącego line upu od Jordan Brand raz jeszcze zobaczyć mamy tę naprawdę rzadką, a co za tym idzie bardzo pożądaną kolorystykę jedynek. Mamy nadzieję, że tak jak miało to miejsce w wydaniu OG sprzed 35 lat, tak i teraz bity wykonane będą ze śnieżnobiałej skóry z kilkoma subtelnymi, szarymi akcentami na pięcie czy Swoosh'u. Wszystkiego jednak dowiemy się bliżej dnia premiery, bowiem w sieci nie ma jeszcze żadnych poglądowych zdjęć prezentujących to wydanie. Jednego jesteśmy pewni, jeżeli designerzy JB niczego nie zepsują, to już za kilka miesięcy większość z Was polować będzie na to wydanie, zobaczycie.

Sprzedaż ruszy w sezonie wiosna 2021 i trzymamy kciuki, aby zarówno Air Jordan 1 Low OG 'Neutral Grey', jak i High pojawiły się w takich punktach jak WS2 czy Sklep Koszykarza, a także i u nas prywatnej w kolekcji.


Air Jordan 1 Low OG “Neutral Grey”
Kolor: White/Neutral Grey-Particle Grey
Kod: CZ0790-100
Data: Wiosna 2021
Cena: $110

Jordan