Proponowany post

Air Jordan 3 'Michigan' PE

Trójki dla kolejnej uczelni związanej z Jordan Brand.

Recenzja - Puma Suede Classic - Vibrant Yellow/Black

20 maj 2014
Recenzja - Puma Suede Classic - Vibrant Yellow/Black

Na początek trochę historii dla niewtajemniczonych. Model Puma Suede zadebiutował na koszykarskich parkietach w 1968 roku. To właśnie w nich swoje sukcesy odnosił Walt "Clyde" Frazier. Choć przez ponad dekadę but ten cieszył się sporą popularnością, prawdziwy przełom nastąpił w latach 80-tych. "Zamszaki" stały się wówczas prawdziwą ikoną, którą upodobali sobie reprezentanci hiphopu - zarówno raperzy i jak i b-boye.

Niemal pół wieku później niemiecka firma wciąż produkuje nowe kolorystyki tego klasyka. Jedną z nich jest prezentowana przez nas wersja Vibrant Yellow/Black. Sam but jest na tyle ponadczasowy, że nie musimy chyba oceniać jego estetycznych walorów. Skupimy się więc na wykonaniu. Niemiecka firma zastosowała wysokiej jakości gruby zamsz, który w dzisiejszych czasach niestety nie jest normą. Warto wspomnieć również o komforcie - jak na 46-cio latka, buty te spisują się naprawde nieźle.

Poniżej kilka ujęć na zachętę.

Fotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/BlackFotorelacja - Puma Suede Classic - Vibrand Yellow/Black

Tagi: -