Proponowany post

Reebok Answer 5 'Black/Red' - Zapowiedź

12 czerwiec 2019
Reebok Answer 5 'Black/Red' - Zapowiedź

Marka Reebok zdecydowała się na re-edycję piątego sygnowanego modelu Allena Iversona. Będzie to pierwszy raz od 2002 roku, kiedy buty pojawią się w sprzedaży. Kilka dni temu pokazywaliśmy Wam pierwsze zdjęcia, Reebok Answer 5 w oryginalnej, biało-czerwonej wersji kolorystycznej. Dziś chcemy Wam pokazać kilka zdjęć kolejnej kolorystyki. Niestety nie jest to wariant, w którym występował Allen Iverson, ale bez problemów mógłby być, bo korzysta on z barw drużyny Philadelphia 76ers

Cholewka tego wydania Answer 5 wykonana jest z czarnego nubuku, który pokrywa większość paneli. Upper uzupełnia charakterystyczna dla tego modelu osłona systemu sznurowania, którą tworzy czerwona, syntetyczna skóra. Na tym elemencie znajdziemy logo "I3" i "DMX". Od środka buty wyściełane są czarną, perforowaną skórą, a na wkładkach mamy grafikę z nazwiskiem "Iverson". Całość stoi na czarnej piance i podeszwie zewnętrznej z ciekawie wyglądającym bieżnikiem.  

W tej chwili nie wiemy, kiedy buty trafią do sprzedaży, ani czy będą one dostępne w polskich sklepach. Pomimo tego, że nie bardzo siedzi nam ta kolorystyka, cieszymy się, że w końcu zobaczymy jakiś inny model Iversona niż Reebok Question, który nawiasem mówiąc bardzo lubimy. Jak tylko dowiemy się czegoś na temat premiery Reebok Answer 5, damy Wam znać.