Proponowany post

Reebok Answer 5 DMX 'College Royal'

30 lipiec 2019
Reebok Answer 5 DMX 'College Royal'

Nasze słowa z poprzedniego wpisu o Reebok Answer 5 wydają się potwierdzać. Marka naprawdę szaleje i ma dla nas kolejny wariant kolorystyczny piątego sygnowanego modelu w serii Allena Iversona. Przypomnijmy, że jest to pierwsza re-edycja tych butów od oryginalnego wydania z 2002 roku. Tym razem Answery piątki widzimy w wariancie nazwanym 'College Royal'. Jest to zupełnie nowa kolorystyka, zachowana jednak w klasycznym stylu.

To wydanie Reebok Answer 5 pasowałoby do ówczesnych strojów Philadelphia 76ers, albowiem w niektórych meczach wyjazdowych wybiegali oni na parkiet w niebieskich trykotach. Cholewka 'College Royal' zbudowana jest z nubuku, który naszym zdaniem wygląda dużo lepiej niż skóra...albo po prostu mamy słabość do czarnych, zamszowo/nubukowych butów. Charakterystyczna dla tego modelu osłona sznurowadeł pokryta jest skóra lakierowaną w niebieskim odcieniu. Nie brakuje na niej tłoczonego logo "I3", które znajdziemy też na boku cholewki i na szczycie języka. Podobnie, jak wszystkie poprzednie Reebok Answer 5 tak i tutaj wnętrze wyściełane jest skórą, a na wkładkach widnieje podobizna Allena Iversona. Upper stoi na czarnej podeszwie środkowej, która korzysta z systemu amortyzacji DMX. Na samym dole mamy czarny, solidny outsole.

Poniżej możecie zobaczyć serię oficjalnych zdjęć omawianych butów. Reebok Answer 5 DMX w kolorystyce 'College Royal' pojawią się w sprzedaży już 1 sierpnia. Niestety nie wiemy, czy znajdą się one w ofercie któregoś z polskich sklepów specjalizujących się w butach do basketu, choć Answery 5 trzeba traktować jako buty retro, to prawdopodobnie pojawią się one na stronie producenta. Dajcie nam znać w komentarzach, jak waszym zdaniem ten nowy wariant wypada na tle kolorystyk OG.


Reebok Answer 5 DMX
kolor: Black/College Royal
styl: DV8286
cena: $140