Proponowany post

Reebok Answer 5 DMX 'White/Red' Już W Sprzedaży!

17 lipiec 2019
Reebok Answer 5 DMX 'White/Red' Już W Sprzedaży!

Stało się..i to nagle! Reebok Answer 5 DMX w oryginalnej, biało-czerwonej wersji kolorystycznej właśnie trafiły do sprzedaży. Buty to nie lada gratka dla fanów Allena Iversona, bo jest to pierwsza re-edycja jego piątego sygnowanego modelu. Patrząc na oficjalne zdjęcia, widzimy pewne różnice między butami, które trafiły do sprzedaży, a tymi, które pokazane były na pierwszych zdjęciach. Wiele wskazuje na to, że wcześniej widzieliśmy oryginalne wydanie.

Cholewka butów wykonana jest z białej skóry, którą uzupełnia duży czerwony element będący osłoną dla sznurowadeł. Na panelu, który pokryto skórą lakierowaną mamy logo "I3", które znajdziemy też po zewnętrznej stronie cholewki. Są tutaj też litery "DMX" będące oznaczeniem systemu amortyzacji.  To właśnie w materiale tego elementu zauważyliśmy pierwszą różnicę. Buty mają meshowy język, który zapewnia bardzo minimalną wentylację. Na pięcie jest pasek zapinany na rzep, którego zadaniem była poprawa dopasowania. Pod nim widnieje napis "All-Star 2002". Jednym z najfajniejszych smaczków tego modelu są wkładki, na których znajdziemy zdjęcie Allena Iversona.  Buty stoją na białej podeszwie środkowej, a jeszcze niżej mamy outsole ze standardowo wyglądającym bieżnikiem.

Jeśli interesuje Was zakup starych butów Allena Iversona, to musicie wiedzieć, że Reebok Answer 5 DMX 'White/Red' są aktualnie dostępne na stronie producenta (wystarczy kliknąć tutaj). My bardzo poważnie się nad tym zastanawiamy, bo jest to jeden z naszych ulubionych zawodników.


reebok