Proponowany post

Kyrie Irving W Tajemniczych Butach

Czy to najnowsze Nike Kyrie 5?

Reebok Answer IV 'Kobe Bryant' PE

02 luty 2018
Reebok Answer IV 'Kobe Bryant' PE

Reebok przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Allena Iversona i Kobe Bryanta. Do sprzedaży trafiły właśnie Reebok Answer IV w kolorystyce, w której w kilku meczach sezonu 2002-03 występił Kobe, kiedy był sneakerowym wolnym agentem. Po tym jak w lecie 2002 roku Bryant rozwiązał umowę z adidasem, szukał dla siebie odpowiedniej marki. Grał praktycznie we wszystkim. Kobe testował takie marki jak, And 1, Converse, jak za pewne wiecie miał też swoje kolorystyki Jordanów, ale w kilku meczach grał w Reebokach. Wśród nich były właśnie Answer IV. 

Buty ubrane są w Lakersowe barwy. Toe box jest fioletowy, a górna część cholewki jest biała. Buty wykonane są w całości ze skóry. Może brakuje trochę jakiegoś żółtego akcentu, aby buty w 100% nawiązywały do logo Lakers, ale i tak wyglądają nieźle. Z uwagi na to, że są to buty sygnowane nazwiskiem Allena Iversona znajdziemy na nich oczywiście sporo smaczków związanych z jego osobą. Jednym z naszych ulubionych w tym modelu jest jego podobizna na podeszwie.    

Reebok Answer IV "Kobe PE" są dostępne w japońskim butiku Atmos. Naszym zdaniem te buty, to pozycja obowiązkowa dla fanów Kobe Bryanta, tym bardziej że jest z nimi związana prawdziwa historia jego kicksowych poszukiwań. 


Tagi: -