Proponowany post

Reebok Answer IV 'Kobe Bryant' PE

02 luty 2018
Reebok Answer IV 'Kobe Bryant' PE

Reebok przygotował niespodziankę dla wszystkich fanów Allena Iversona i Kobe Bryanta. Do sprzedaży trafiły właśnie Reebok Answer IV w kolorystyce, w której w kilku meczach sezonu 2002-03 występił Kobe, kiedy był sneakerowym wolnym agentem. Po tym jak w lecie 2002 roku Bryant rozwiązał umowę z adidasem, szukał dla siebie odpowiedniej marki. Grał praktycznie we wszystkim. Kobe testował takie marki jak, And 1, Converse, jak za pewne wiecie miał też swoje kolorystyki Jordanów, ale w kilku meczach grał w Reebokach. Wśród nich były właśnie Answer IV. 

Buty ubrane są w Lakersowe barwy. Toe box jest fioletowy, a górna część cholewki jest biała. Buty wykonane są w całości ze skóry. Może brakuje trochę jakiegoś żółtego akcentu, aby buty w 100% nawiązywały do logo Lakers, ale i tak wyglądają nieźle. Z uwagi na to, że są to buty sygnowane nazwiskiem Allena Iversona znajdziemy na nich oczywiście sporo smaczków związanych z jego osobą. Jednym z naszych ulubionych w tym modelu jest jego podobizna na podeszwie.    

Reebok Answer IV "Kobe PE" są dostępne w japońskim butiku Atmos. Naszym zdaniem te buty, to pozycja obowiązkowa dla fanów Kobe Bryanta, tym bardziej że jest z nimi związana prawdziwa historia jego kicksowych poszukiwań. 


Tagi: -