Proponowany post

Reebok by Pyer Moss Prezentuję Najnowszą Kolekcję 3 Oraz 3.5

10 wrzesień 2019
Reebok by Pyer Moss Prezentuję Najnowszą Kolekcję 3 Oraz 3.5

Musimy przyznać, że od jakiegoś czasu brytyjska marka Reebok zyskuje w naszych oczach. Mamy wrażenie, że w końcu brand ma na siebie jakiś pomysł i jego głównym polem do działania będą bardzo przemyślane kolaboracyjne projekty z bardzo osobliwymi markami streetwearowymi czy modowymi. Co ciekawe, Kerby Jean-Raymond założyciel oraz główny projektant nowojorskiej marki Pyer Moss wraz z Reebokiem odpalają nowy projekt 'Reebok Studies___', gdzie objął stanowisko Dyrektora Artystycznego, a jego pierwsze poczynania mogliśmy zobaczyć podczas minionego pokazu kolekcji SS20 na New York Fashion Week w Kings Theatre na Brooklinie. 

Wtedy to zaprezentowano dwie przeplatające się kolekcje '3' oraz '3.5', które mają być kontynuacją kampanii 'American, Also.' zapoczątkowanej przez ten duet w 2018 roku, a jak zapowiada Kerby ma to być dopiero początek tego, czego możemy się spodziewać. Kolekcja numer trzy inspirowana ma być rock and rollem, a konkretniej amerykańską gitarzystą i piosenkarką Sister Rosetta Tharpe, której twórczość miała wpływ na takie postacie jak Chuck Berry, Little Richard, and Johnny Cash. Swoją kolekcję Kerby chce rozprzestrzeniać hasło 'You See' mające podkreślić chęć wyróżnienia się. Kolekcja łączyć ma w sobie glam lat 70. z odzieżą typu workwear lat 80, a to wszystko przez skrojone przez pryzmat rock'n'rolla, hip-hopu i disco. Prócz odzieży do sprzedaży trafią też kowbojki powstałe we współpracy z Seanem Johnem, a grafiki na niektórych pozycjach to dzieło Richarda Phillipsa, niedawno oczyszczonego z zarzutów artysty, który spędził 47 lat w więzieniu za przestępstwo, którego nie popełnił. Oczywiście prócz odzieży do sprzedaży trafi również obuwie, które część z Was miała już okazję zobaczyć na naszym Fanpage na FB, który zachęcamy odwiedzać. Experiment 4 - Fury Trail to wariacja na temat naszego ulubionego modelu butów spod szyldu Vektora. Futurystyczna, wielowarstwowa cholewka w niczym nie przypomina oryginału z 1989 roku. Całość postawiona jest na szczycie zapożyczonej z pierwowzoru, podzielonej podeszwie ze spodem w masywnym, trialowym stylu. Na te n moment zaprezentowano dwie wersje kolorystyczne rej sylwetki, której zdjęcia zobaczycie poniżej. 

Kolekcja z numerem trzy w sprzedaży pojawić ma się jeszcze w październiku tego roku. Na 3.5 poczekać musimy do wiosny 2020. Co do dostępności, to na ten moment nie wiemy jak bardzo limitowane będą produkty spod szyldu  'Reebok Studies___' i czy znajdziemy je chociażby w stołecznym butiku CL20.

Reebok