Proponowany post

Reebok Club C 'Voodoo' - Zapowiedź

29 wrzesień 2017
Reebok Club C 'Voodoo' - Zapowiedź

Halloween zbliża się wielkimi krokami. Jest to świetny moment dla sneakersowych marek i nie tylko do stworzenia ciekawego, inspirowanego tym świętem projektu. Wiemy, że jest to możliwe, bo już niejednokrotnie mieliśmy okazję widzieć efekty takich działań.

Reebok bierze się za temat i tworzy nową wersję kolorystyczną klasycznego modelu Club C, który kojarzy już chyba każdy. Inspiracją była laleczka wyznawców synkretycznej religii afroamerykańskiej Voodoo, którzy wierzą, że przy ich użyciu mają moc sprawiania ludziom bólu. Na jej wzór upper wykonany jest z połączenie płótna, materiału tekstylnego, zamszu czy imitacji sierści w odcieniach brązu i beżu. Największą jednak robotę robią oczywiście detale w postaci charakterystycznych przeszyć czy lacelocków z koralikami w kształcie czaszki. Całość stoi na szczycie prostej, jasnej platformy z tłoczonym logo w tylnej części.

Dokładna data premiery nie jest nam znana. Mamy jednak nadzieję, że wszystko pójdzie zgodnie z naszymi przypuszczeniami i pojawią się one w okolicach Halooween.

Reebok

Tagi: -