Proponowany post

Reebok I3 Legacy W Wersji 'Red Toe'

25 marzec 2019
Reebok I3 Legacy W Wersji 'Red Toe'

Marka Reebok przygotowała kolejną wersję kolorystyczną swojego hybrydowego modelu, sygnowanego nazwiskiem Allena Iversona. Tym razem buty o nazwie I3 Legacy zobaczymy w wariancie 'Red Toe'. Jest to kolejne odniesienie do czasu, gdy Iverson grał w drużynie Philadelphia 76ers. To właśnie wtedy był u szczytu swojej popularności. Bardzo często wybiegał wówczas na parkiet w biało-czerwonych butach. 

Cholewka modelu I3 Legacy, która łączy w sobie elementy kilku modelu z linni The Answer, jest tutaj wykonana z białej skóry, którą widzimy w górnej części oraz ze skóry lakierowanej, którą zabarwiono na czerwono. Na butach nie brakuje logotypu Reeboka czy emblematu "I3", które zaznaczone są na złoto. Jest też tłoczony napis "Iverson", który znajdziemy na skórzanym elemencie biegnącym wzdłuż meshowego języka. Całość stoi na czerwonej podeszwie zapożyczonej z Answerów 1. Midsole to czerwona pianka, natomiast outsole to transparentna guma ze złotymi drobinkami. 

Nie wiadomo, kiedy dokładnie Reebok I3 Legacy 'Red Toe' pojawią się w sprzedaży, ale producent wspomina coś o kwietniu. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne na polskim rynku, z pewnością fani Allena Iversona chętnie weszliby w posiadanie tego modelu.