Proponowany post

Reebok Instapump Fury 'Carbon Fiber'

31 lipiec 2019
Reebok Instapump Fury 'Carbon Fiber'

Dawno nie mieliśmy okazji wspominać o naszym ulubionym modelu butów spod znaku Vectora, a konkretnie Instapump Fury. Ostatnią informacją, jaką Wam przekazywaliśmy, był powrót wersji 'Milenium' z 2001 roku oraz oczywiście kolejna re-edycja kultowych kolorystyk OG sprzed 25 lat. Osoby, które mają ochotę poznać obszerną historię tej wyprzedzającej swoją epokę sylwetki, odsyłamy Was tutaj.  Aha, buty dalej możecie nabyć w WS2 (klik), a w tym miejscu przyjrzymy się ich kolejnej, nadchodzącej wersji kolorystycznej.

Jak już sama nazwa 'Carbon Fiber' wskazuje, powtarzalny wzór, który widzicie na całej powierzchni wykonanej przy użyciu syntetycznego materiału cholewki, swoim wyglądem nawiązywać ma do wysoce wytrzymałego, a zarazem bardzo lekkiego włókna węglowego, czyli carbonu. Nie wiemy, czy wiecie, ale w charakterystycznej, podzielonej podeszwie tego modelu od początku jego istnienia znajduje się usztywniająca obie konstrukcje płytka wykonana właśnie z tego rodzaju materiału. Czarno-biały upper z ciemnymi i jasnymi dodatkami postawiony jest na szczycie jednolitej platformy z kolorystycznie pasującym do całości spodem. 

Data premiery przewidziana jest na 1 sierpnia. Sugerowana cena detaliczna wynosi 185$. Co do dostępności, sprawdzajcie na bieżąco, co dzieje się tutaj.
Reebok