Proponowany post

Reebok Przerabia Kultowe Instapump Fury Na Chelsea Boot

09 wrzesień 2020
Reebok Przerabia Kultowe Instapump Fury Na Chelsea Boot

Już wielokrotnie przy wzmiankach o marce Reebok podkreślaliśmy, że Instapump Fury to najlepszy model butów z tej brytyjskiej stajni. Osobom chętnym zgłębić wiedzę na ich temat raz jeszcze przypominamy, że bujną historię powstania tej sylwetki dalej możecie poznać tutaj, a naszym zdaniem naprawdę warto poznać kilka faktów na ich temat.

Na przestrzeni lat, kiedy ten specyficzny model jest na rynku, w sprzedaży pojawiło się jego naprawdę sporo ciekawych, mniej lub bardziej kontrowersyjnych wersji czy kolorystyk i jak część z Was pewnie wie, im bardziej szalone Fury, tym lepiej! Dziś przychodzimy do Was z czymś, co naprawdę może Was zaskoczyć i tak prawdopodobnie będzie. Designerzy Reeboka postanowili przeobrazić kultowy model na uwaga... Chelsea Boot! Oznacza to, charakterystyczną, podzieloną na dwa segmenty podeszwę z karbonowym mostem zespolono z elegancką, wysoką cholewką ze skóry z elastycznym panelem po bokach. Podkreślając to, że faktycznie mamy tutaj do czynienia z pełnoprawnymi Reebokami na cholewce postawiono wytłoczyć logo marki. Do wyboru będziemy mieli trzy bardzo proste, klasyczne kolorystyki, czarną, szarą oraz beżową. Aha, i jeszcze jedna istotna sprawa, buty zaprojektowane zostały z myślą o kobietach. W sekcji komentarzy dajcie nam znać, co o nich myślicie.

Buty już teraz dostępne są na amerykańskiej stronie producenta. Niestety, na ten moment nie mamy informacji, czy zobaczymy je w takich punktach jak, chociażby WS2.


Reebok