Proponowany post

Reebok Przywraca InstaPump Fury Millennium Z 2001 Roku!

16 kwiecień 2019
Reebok Przywraca InstaPump Fury Millennium Z 2001 Roku!

Jeżeli chodzi o markę Reebok Classic 2019 rok to zdecydowanie czas obchodzącego w tym roku swoją 25. rocznicę powstania modelu Instapump Fury. Będąc w tym miejscu, po raz kolejny się powtórzymy i jeszcze raz powiemy, że według nas to najlepsza sylwetka sygnowana logo brytyjskiego brandu. Wszytko, wskazuje na to, że prócz powrotu dwóch oryginalnych kolorystyk z 1994 roku, które dalej dostać możecie tutaj, Reebok przygotował dla nas jeszcze więcej niespodzianek z Fury w roli głównej. Przy okazji w tym miejscu ( klik ) macie szansę poznać ciekawą historię powstania tej wyprzedzającej swoją epokę sylwetki.

Nie wiemy, czy wiecie, ale na przestrzeni lat nad Instapump Fury pracowano wielokrotnie, a efekty tych działań były naprawdę różne. W 2001 roku światło dzienne ujrzały przeprojektowane, nieco odświeżone względem oryginału Instapump Fury w wersji Millennium, które po 18 latach wracają w oryginalnej formie! Jest to naprawdę świetna okazja, aby uzupełnić swoje kolekcje, bowiem jest to pierwsza re-edycja tej chyba jeszcze bardziej nietypowej niż pierwowzór wersji. To, co najbardziej je wyróżnia to niewątpliwie materiał, z którego skonstruowana jest charakterystyczna, zasilana powietrzem komora odpowiedzialna za maksymalny poziom dopasowania całości do anatomii naszej stopy. Wykonano ją przy użyciu połyskującego syntetyku o wyraźnie podkreślonych kształtach. Pozostałe elementy wycięte są z fragmentów miękkiej siatki i lakierowanej skóry. Zwróćcie też uwagę na inny wygląd elastycznego elementu łączącego komory, mostu na tyle czy czubka. Zupełnie inna jest też podeszwa, w której zabrakło wyraźnie podzielonych stref na przód i tył, karbonowej płytki i systemu amortyzacji Hexalite. Całość zastąpiono nowocześniejszym DMX. Kolorystycznie projekt utrzymany jest w eleganckim złocie z dodatkiem czerni. Kropką nad i jest logo 'Fury' na froncie i tyle.

Buty w cenie 180$ już teraz dostaniecie w wybranych sklepach. Jeżeli chodzi o Polskę, polecamy sprawdzać, co dzieje się tutaj.


Reebok