Proponowany post

Reebok Question 'Double Cross'

11 październik 2019
Reebok Question 'Double Cross'

Całkiem niedawno pisaliśmy o modelu Reebok Question w kolorach, w jakich grał Kobe Bryant. Okazuje się, że marka Reebok wypuści inną, bardzo ciekawą wersję kolorystyczną tego basketowego klasyka. Pierwszy, sygnowany model Allena Iversona pojawi się w wariancie 'Double Cross' i będzie bezpośrednim odniesieniem do jego debiutanckiego sezonu, w którym to wielu obrońców (w tym sam Michael Jordan) poznało zabójczy crossover, jakim dysponował "The Answer"

Omawiane buty to zestawienie dwóch najczęściej używanych przez Iversona w jego rookie season kolorystyk. Jedna z niebieskim a druga z czerwonym toe boxem pokrytym zamszem. Obie nawiązują do barw drużyny Philadelphia 76ers. Cholewka wykonana jest standardowo z białej skóry, którą uzupełnia meshowy język. Midsole, to biała pianka z systemem Hexalite, natomiast podeszwa zewnętrzna wykonana jest z błękitnej, transparentnej gumy. Bez wątpienia jest pozycja obowiązkowa dla fanów Allena Iversona, jego butów i kibiców drużyny Sixers. Ciekawe, czy w nadchodzącym sezonie, któryś z zawodników zdecyduje się na  grę w tych butach. 

Premiera Reebok Question Mid w kolorystyce 'Double Cross' została zaplanowana na 23 października. Niestety nie wiemy, czy buty będą dostępne w którymś z polskich sklepów, ale może uda się je zgarnąć ze strony producenta.