Proponowany post

Reebok Question 'Kobe' PE

25 wrzesień 2019
Reebok Question 'Kobe' PE

Reebok Question to bez wątpienia jeden z bardziej charakterystycznych i lubianych modeli w sygnowanej serii Allena Iversona. Buty miały już wiele re-edycji i to zarówno kolorystyk oryginalnych, jak i tych zupełnie nowych. Reebok razem z Allenem Iversonem planuje kolejną, którą będzie nawiązaniem do 2003 roku, kiedy to Kobe Bryant nie był związany z żadną marką obuwniczą i testował różne modele. Wśród nich były, między innymi Reebok Question, które "Black Mamba" miał w barwach Los Angeles Lakers. Będzie to kolejne odwołanie marki do tego pamiętnego sezonu, albowiem w zeszłym roku dostępne były Answery IV 'Kobe' PE. a w 2013 można było kupić Questiony z fioletowym toe boxem, które były częścią packu "For Player Use Only". W jego skład wchodziła też wersja dla Lebrona w barwach St.Vincent, St. Mary.

Nazwa tej kolorystyki, to 'Sneaker Free Agency'. Buty mają klasyczną, białą cholewkę wykonaną ze skóry. Uzupełnieniem jest biały, meshowy język, żółty toe box i kilka fioletowych detali, które tworzą barwy Lakers. Całość stoi na białej podeszwie środkowej, która ozdobiona jest charakterystycznymi "plastrami" systemu amortyzacji Hexalite. Na samym dole widzimy żółty outsole. Ciekawe, czy na butach umieszczone będą jakieś smaczki związane z Bryantem...może jego ówczesny numer "8" zamiast Iversonowego numeru "3"?  Mamy nadzieję, że wkrótce pojawi się więcej zdjęć, które ukażą więcej szczegółów. 

W tej chwili nie jest znana dokładna data premiery, ale źródła podają, że Reebok Question w wersji 'Sneaker Free Agency' pojawią się w sprzedaży jeszcze w tym roku. Ciekawe, czy będzie je można dostać, w którymś z polskich sklepów. Coś nam się wydaje, że będzie to łakomy kąsek dla niejednego fana Kobe Bryanta