Proponowany post

Reebok Question Low 'Oatmeal'

10 styczeń 2020
Reebok Question Low 'Oatmeal'

Reebok Question to koszykarski klasyk, który darzymy szczególnym sentymentem. Allen Iverson był jednym z naszych ulubionych zawodników. Dlatego za każdym razem, gdy pojawiają się informacje o re-edycji jego butów wprawia nas to w dobry nastrój. Oczywiście nie wszystkie warianty kolorystyczne trafiają w nasze gusta. Na szczęście inaczej jest w przypadku nadchodzących Reebok Question Low  w wariancie 'Oatmeal'.

Cholewka tego wydania wykonana jest z białej skóry, którą uzupełnia meshowy język i beżowy zamsz umieszczony na toe boxie i z tyłu. W tym samym odcieniu jest też logo Reeboka i detale przy oczkach systemu sznurowania. Upper osadzony jest na białej podeszwie środkowej, na której nie mogło zabraknąć "atrapy" systemu Hexalite. Na samym dole jest niebieski, transparentny outsole, a na pięcie charakterystyczny numer "3".

Niestety nie znamy dokładnej daty pojawienia się omawianych  butów w sprzedaży. Należy się jednak spodziewać, że Reebok Question Low 'Oatmeal' trafią na sklepowe półki już wkrótce. Powinny być dostępne na stronie producenta, ale jest też szansa, że znajdą się w ofercie warszawskiego KICKS Store.