Proponowany post

Reebok Question Mid 'Georgetown' - Data Premiery

26 luty 2020
Reebok Question Mid 'Georgetown' - Data Premiery

Nadchodzi kolejna kolorystyka modelu Reebok Question. Dla nas to bardzo dobra wiadomość, bo jest to jeden z naszych ulubionych, klasycznych modeli do basketu. Tym razem pierwszy, sygnowany model Allena Iversona zobaczymy w barwach uczelni Georgetown Hoyas, w której "The Answer" rozegrał dwa sezony. 

Cholewka, to klasyczna skórzana konstrukcja w granatowym odcieniu. Uzupełnieniem jest szary, zamszowy toe box i detale. Właśnie z tymi barwami kojarzą się stroje zespołu Hoyas. Trochę szkoda, że projektanci nie zdecydowali się na umieszczenie któregoś z drużynowych logotypów albo emblematu uczelni. Upper osadzony jest na klasycznej, białej podeszwie środkowej, która jak zawsze ozdobiona jest atrapą systemu Hexalite.  Na samym dole znajdziemy szary outsole z logo Reebok i numerem "3" na pięcie.

Premiera Reebok Question Mid w kolorystyce 'Georgetown' odbędzie się 28 lutego. Obstawiamy, że buty będzie można kupić na stronie producenta. Mamy nadzieję, że będzie je można też dorwać w Sklepie Koszykarza i warszawskim KICKS Store. Z pewnością są to buty, obok których żaden fan Allena Iversona nie może przejść obojętnie. Reebok Question Mid “Georgetown”
kolor: Carbon/Faux Indigo-White
styl: FX0987
cena: $150