Proponowany post

Reebok Question Mid 'Grey Suede' - Zapowiedź

06 grudzień 2019
Reebok Question Mid 'Grey Suede' - Zapowiedź

Reebk Question to jedne z bardziej popularnych butów do basketu z lat 90. Nic dziwnego grał w nich młody, sensacyjny Allen Iverson, który w swoim debiutanckim sezonie wykręcał niezłe cyferki i zaserwował swój zabójczy crossover samemu Michaelowi Jordanowi. Już wkrótce zobaczy kolejną, nową wersję Questionów. Tym razem będzie to 'Grey Suede'

Przez to, że cholewka wykonana jest z bardzo grubego, szarego zamszu, buty wyglądają na bardzo "ciepłe". Zdecydowanie nie jest to już model performanceowy, choć znamy osoby, które nadal próbują w nim grać. Reebok Qiestion stały się już typowym obuwiem lifestyleowym...a tym bardziej w tej wersji. Mamy tutaj kilka odcieni szarości, którą uzupełnia meshowy język i białe sznurowadła. Na butach nie brakuje logo marki, "Q" z tyłu i numeru "3". Upper stoi na jasnej podeszwie środkowej z detalami systemu Hexalite, a na samym dole mamy szary outsole z napisem "Reebok". Musimy przyznać, że jest to bardzo przyjemny wariant Questionów, któremu nie oprą się prawdziwi fani Allena Iversona. 

Premiera Reebok Question 'Grey Suede' została zaplanowana na 3 stycznia. Niestety nie wiemy, jak będzie wyglądała dostępność tych butów, ale mamy nadzieję, że znajdą się one w ofercie warszawskiego KICKS Store, który od czasu do czasu ma u siebie takie łakome kąski.