Proponowany post

Reebok Shaq Attaq 'Superman' Pack - Zapowiedź

12 luty 2018
Reebok Shaq Attaq 'Superman' Pack - Zapowiedź
Specjalnie na 25. rocznicę debiutu Shaqa w All Star Game.

Reebok też ma coś w zanadrzu co wiąże się z All Star Game. Razem z Mitchell & Ness i Stance stworzyli pack upamiętniający debiut Shaqa w meczu gwiazd. 25 lat temu Shaq reprezentujący wówczas konferencję wschodnią, wybiegł na boisko w Salt Lake City w swoich butach Shaq Attaq. Jednym z jego pierwszych pseudonimów był "Superman", stąd też inspiracja dla powstania tej kolorystyki. 

Buty wykonane są z białej skóry, na której znajdziemy czarne akcenty, bardzo podobnie jak w oryginalnej kolorystyce. W okolicach socklinera występują też kolory związane ze strojem Supermana; niebieski i czerwony. Na języku, w miejscu, gdzie jest pompka, umieszczone zostało logo superbohatera. Obstawiamy, że na wkładce umieszczona została okolicznościowa grafika w podobnym temacie. Do butów będzie można dokupić parę skarpet Stance z wizerunkiem Supermana oraz koszulkę Mitchell & Ness, będącą niejako repliką jerseya, w którym Shaq grał w meczu. My dostrzegliśmy jednak pewien błąd...chodzi o numer "34". W 1993 roku O'Neal grał z numerem "32". 

Niestety nie została podana żadna informacja, gdzie i kiedy będzie można kupić Reebok Shaq Attaq "Superman". Raczej nie spodziewamy się ich w polskich sklepach...a szkoda.

 

Tagi: -