Proponowany post

Reebok Shaqnosis 'Spider Web', Czyli Idealne Buty Na Tegoroczne Halloween

17 wrzesień 2020
Reebok Shaqnosis 'Spider Web', Czyli Idealne Buty Na Tegoroczne Halloween

Halloween to czas, kiedy wiele marek wypuszcza specjalną serię produktów dedykowaną temu świętu. Dwa lata temu pokusiliśmy się nawet o zestawienie 30 najlepszych naszym zdaniem sneakersów, które śmiało możecie założyć wieczorem 31 października (KLIK). Oczywiście, od jego publikacji minęło już trochę czasu i kolejne Halloween obliguje nas do małej aktualizacji materiału, która niebawem nastąpi. 

Dziś nieco bliżej przyjrzymy się jednemu z największych koszykarskich klasyków spod szyldu wektora, a mianowicie bezprecedensowemu Reebok Shaqnosis, który sygnowany jest postacią pakującego do kosza Shaquilla O'Neala, ale w lifestyle'owej, Halloween'owej odsłonie, której sprzedaż ruszy dokładnie 14 października - odpowiednio wcześnie, abyście mieli pewność, że buty na 100% dotrą do Was przed końcem miesiąca. Same buty charakteryzuje mroczna, wykonana z dwóch rodzajów materiału cholewka w jedynym słusznym, czarnym kolorze. Wierzch skonstruowano z gładkiego nubuku, natomiast półkoliste boki z popękanej skóry, na którą naniesiono białą grafikę z pajęczyną. Całość postawiona jest pasującej do góry platformie z fosforyzującym spodem, który po odpowiednim naświetleniu świeci w ciemności. Kropką nad i są graficzne wkładki z czaszkami i pająkami.

Tak jak wspomnieliśmy, sprzedaż rusza 14 października, a Reebok Shaqnosis 'Spider Web' wyceniono na 140$. Niestety, nie mamy informacji czy dostaniemy je w stołecznym sklepie WS2, czy może pojawią się w Worldboxach


Reebok