Reebok tworzy nowy świetny model Zig 3D Storm Hydro

08 kwiecień 2021
Reebok tworzy nowy świetny model Zig 3D Storm Hydro

Snekersowy świat, to nie tylko taki potężne marki jak odwieczni konkurujące ze sobą Nike i adidas. Mamy nadzieję, że niejednokrotnie udowodniliśmy Wam, że tacy nieco mniejsi producenci, jak Asics, Puma, czy Reebok również potrafią namieszać na rynku. 

Ten ostatni na swoim koncie ma takie łakome kąski, jak pożądane ostatnimi czasy  wzbudzające w nas pozytywne emocje Premier Road Modern oraz DMX Trail Shadow, a teraz Reebok dolewa oliwy do ognia i wypuszcza całkowicie nową hybrydę Zig 3D Storm Hydro. Siedzące na wzmocnionej podeszwie zaczerpniętej z Zig Kinetica II, nowe Zig 3D Storm Hydro, wyposażone są w złożoną cholewkę inspirowaną butami do chodzenia w wodzie oraz performance'owymi butami piłkarskimi (znanymi z unikalnych systemów zapinania) z innowacyjną osłoną ShelterShield, która zapewnia zarówno ochronę stopy. Osłonę uzupełniono duże logo Vector, kiwając głową w stronę odważnego nadbrandingu powszechnie spotykanego na butach piłkarskich będącego jednocześnie zapięciem. Co więcej, buty są również wyposażone w system sznurowania Speed ​​Lace z haczykiem na palcach w nowoczesnym stylu. Czarna kolorystyka dopełnia całości, chociaż obstawiamy, że ich progresywny wygląd podkreślą dopiero inne wersje barwne, które na pewno zobaczymy w przyszłości. Naszym zdaniem droga, którą podażą aktualnie Reebok naprawdę może się podobać i brytyjska marka zaskoczy nas jeszcze niejednym takim spektakularnym projektem. W sekcji komentarzy poniżej dajcie nam znać, co Wy myślicie o nowych Reebok Hybrid Zig 3D Storm Hydro.

Buty już za jakiś czas powinniśmy zobaczyć w takich sklepach ze sneakersami, jak stołeczny Warsaw Sneaker Store. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 180$.