Proponowany post

Retro Air Jordan 3 'Cool Grey' Już Za Moment W Sprzedaży

20 styczeń 2021
Retro Air Jordan 3 'Cool Grey' Już Za Moment W Sprzedaży

Już w maju ubiegłego roku w sieci pojawiły się pierwsze doniesienie o mającym zadebiutować na rynku gdzieś w lutym roku obecnego retro Air Jordan 3 w kolorystyce 'Cool Grey'. Następnie światło dzienne ujrzały ich pierwsze poglądowe zdjęcia oraz udało się przybliżyć datę premiery, która odbyć miała się 27 lutego. Jak się jednak okazuje tę naprawdę ciekawą, bardzo prostą i zarazem klasyczną, ale przykuwającą oko 'nieoryginalną' kolorystykę trójek zobaczymy nieco wcześniej.

Nową datą premiery, która prawdopodobnie pozostanie tą właściwą, jest 20 lutego, czyli o tydzień wcześniej będziecie musieli odwiedzić takie sklepy, gdzie dostaniecie oryginalne Jordany, jak Warsaw Sneaker Store, czy Sklep Koszykarza. Nadchodzące wydanie ubrane jest w stonowaną w kolorystykę 'Silver/Light Graphite-Orange Peel-Sport Red' opierającą się na szarości z kilkoma kontrastującymi, żółtymi i czerwonymi detalami . Pierwotnie wydane w 2007 roku Air Jordan 3 powracają z wiernie oddanymi kolorami i mamy wrażenie, że zdecydowanie lepszymi materiałami. Sam but to połączenie gładkiego, szarego nubuku z dodatkiem charakterystycznego 'Elephant Printu' oraz drobno perforowanej skóry w niektórych miejscach. Całość skomponowano z biało-szarą podeszwą z systemem amortyzacji Air Max pod piętą, który zadba o wygodę podczas każdego oddanego kroku. Należy jednak pamiętać, że to nie ten sam poziom komfortu, co we współczesnych sylwetkach, a AJ3 konstrukcyjnie mają już 32 lata.

Szczegóły premiery Air Jordan 3 'Cool Grey'

Premiera pierwszej w historii re-edycji Air Jordan 3 'Cool Grey' odbędzie się już 20 lutego. Sugerowana cena detaliczna wyniesie 190$.

Air Jordan 3 “Cool Grey”
Kolor: Silver/Light Graphite-Orange Peel-Sport Red
Kod: CT8532-012
Data Premiery: February 20, 2021
Cena: $190