Proponowany post

Ronnie Fieg x Dover Street Market x New Balance 574 Sport Collection

04 lipiec 2017
Ronnie Fieg x Dover Street Market x New Balance 574 Sport Collection

O tym, że szykuje się nam wielki kolaboracyjny projekt z udziałem takich sław jak wirtuoza projektowania obuwia, Ronnie Fiega, luksusowych domów handlowych Dover Street Market oraz amerykańskiej marki New Balance mieliśmy przyjemność wspominać kilka dni temu.

Jak się okazuje czeka nas nie jedna, a aż kolorystyki modelu 574 Sport sygnowane wyżej wspomnianymi 'labelami'. Każdy z nich nawiązuje do jednego z nich. Szara wersja to hołd w stronę klasycznych sylwetek New Balance. Granatowy wariant to nawiązanie w stronę oryginalnej wersji 574JN, która jest ulubioną jeżeli chodzi o Ronnie Fiega. Czarna to oczywiście flagowe kolory Dover Street Market, którymi to zawsze opatrzone są ich kolaboracje. Każdy z nich wykonany jest ze świetnej jakości naturalnych materiałów. zapakowany w unikalne pudełko z zestawem sznurówek oraz 28 wymiennych 'eNek'. 

Wszystkie trzy do sprzedaży trafią już w ten piątek. Dostępne będą zarówno w KITH jaki i doverstreetmarket.com. Stacjonarnie dotrą do nich 13 lipca. Sugerowaną cenę detaliczną ustalono na poziomie 160$. New Balance
Ronnie Fieg
Dover Street Market

Tagi: -