Proponowany post

Ronnie Fieg Zapowiada 50'tą Kolaborację Z Asics

08 listopad 2016
Ronnie Fieg Zapowiada 50'tą Kolaborację Z Asics

Król kolaboracyjnych projektów, Ronnie Fieg, obecny właściciel sklepów KITH na swoim oficjalnym koncie Instagram przedstawił pełną współpracę z japońską marką Asics Tiger. Cała przygoda zaczęła się w 2006 roku, kiedy to jeszcze pod szyldem sklepu David Z, gdzie ówcześnie pracował zaprojektował swoją pierwszą kolorystykę modelu GEL-Lyte III. 

Dla nas jednak najważniejszą informacją jest fak, iż Ronnie zapowiedział debiut 50 pary butów stworzonej we współpracy z Japończykami. Załączona grafika przedstawia 46 z nich, co oznacza, że z końcem tego roku możemy spodziewać się jeszcze czterech z nich. Co do tego, co trafi na półki sklepu KITH mamy pewne podejrzenia, a oto one:

GEL-Lyte III 'Mossad', czyli wydanie z 2013 roku, które powstało jedynie jako para sampli, która nigdy nie trafiła do oficjalnej sprzedaży.GEL-Lyte 3.1 'Mossad', to tak jak w przypadku minionego wydania 'Super Green' unowocześnione trójki w wyżej wspomnianej kolorystyce.

GEL-Mai to wyciągnięty z archiwum japońskiej marki biegowy model debiutujący w 1999 roku. Prawdopodobnie w dwóch wariantach kolorystycznych pojawi się on z okazji nadchodzącego 'Black Friday'.

Wielce prawdopodobne jest również to, że do sprzedaży trafią GEL-Lyte III 'Salmon Toe' w nieco zmienionej formie niż poprzednie wydanie wraz z GEL-Lyte 3.1 'Salmon Toe'.

Ronnie Fieg
Ascis

Tagi: -