Proponowany post

Ronnie Fieg Zapowiada Kolejny Projekt Z Tommy Hilfiger

09 maj 2019
Ronnie Fieg Zapowiada Kolejny Projekt Z Tommy Hilfiger

Wirtuoz kolaboracyjnych projektów, Ronnie Fieg, założyciel marki/butiku KITH po raz kolejny nam o sobie przypomina. Tym razem w ponownie w duecie z amerykańską marka Tommy Hilfiger, która na przestrzeni tych wielu lat na rynku dorobiła się ponad 1000 sklepów w 90 krajach. 

Na swoim instagramowym koncie Ronnie chwali się nowym modelem butów Tommy Hilfiger, przy których tworzeniu niewątpliwie brał udział. Elementem, który w 100% potwierdza te słowa, jest widniejąca na szczycie języka metka z napisem 'TOMMY KITH'. Mimo tego, że jeszcze nie znamy nazwy tej utrzymanej w stylistyce lat 90. sylwetki, to już teraz możemy Wam zdradzić, że jest to retro jednego z modeli butów, który TH wypuścił właśnie w tym okresie. Niemniej jednak zdjęcie podpisane zostało jako 'Hyperbole', co sugerować może nam, że właśnie tak nazywa się ta sylwetka. Niestety nie udało się nam znaleźć informacji to potwierdzających. Buty, jak na rasowe sneakersy z lat 90. wykonane są ze standardowego jak na tamte czasy połączenia materiałów. Upper skonstruowany jest przy użyciu mięsistej siateczki i skóry, będących składową wielu paneli tworzących całość. Kolorystycznie, wszytko utrzymane jest we flagowych barwach Tommy Hilfiger, bieli, granacie i czerwieni z odblaskowymi detalami z 3M. 

Na ten moment nie znamy szczegółów dotyczących premiery nadchodzącej kolekcji, bowiem w 100% jesteśmy pewni, że na jednej parze butów nie stanie. Jak tylko dowiemy się czegoś więcej, od razu do Was wracamy.


KITH
Tommy Hilfiger