Proponowany post

Ronnie Fieg Zapowiada Nowe New Balance 992 Oraz 998 W Kolorystyce 'Steel Blue'

20 maj 2020
Ronnie Fieg Zapowiada Nowe New Balance 992 Oraz 998 W Kolorystyce 'Steel Blue'

New Balance 1300CL w kolorystyce 'Steel Blue' to jeden z klasyków od amerykańskiej marki z eNką w logo. Agresywna sylwetka w połączeniu z bardzo stonowanymi barwami, to zestawienie, które wielu przypadło do gustu i naprawdę może się podobać. 

To właśnie do nich w najnowszych, co najmniej dwóch kolaboracyjnych projektach nawiązuje sam Ronnie Fieg. Gość, który na swoim koncie ma masę naprawdę świetnych dzieł ponownie łączy siły z New Balance, czego efektem są nowe 998 oraz 992 w kolorystyce 'Steel Blue'. Należy również pamiętać, że to nie pierwszy raz, kiedy RF 'podkrada' ten układ kolorów i cofnijmy się zatem do 2012 roku, kiedy to światło dzienne ujrzały Ronnie Fieg x New Balance 999 'Steel Blue'. Wracając jednak do dwóch wymienionych powyżej, przyjrzyjmy się im nieco bliżej. Buty wykonano z największą dbałością o najmniejsze szczegóły, korzystający przy tym z materiałów najwyższej jakości, do czego zdążył nas już przyzwyczaić amerykański oddział oraz fabryka marki New Balance. Kolorystycznie, tak jak w przypadku pierwowzoru Ronnie postawił na bezbłędne połączenie mysiej szarości z jasnym błękitem, nieco ciemniejszym niebieskim oraz beżem. Wszytko, razem zarówno na modelu 998 jak i 992 prezentuje się schludnie i jesteśmy w 100% przekonani, że fanom NB również przypadną one do gustu.

Oba style w sprzedaży pojawić mają się już w ten weekend i buty dostępne będą jedynie za pośrednictwem sklepów KITH. Jak zapowiada Ronnie będzie to część paczki, w której łącznie znajdziemy 5 sylwetek.New Balance