Proponowany post

Rozkład Jazdy Na Air Max Day 2018

17 styczeń 2018
Rozkład Jazdy Na Air Max Day 2018

Wielkimi krokami zbliżamy się do kolejnego już święta kultowego systemu amortyzacji Air Max będącego wizytówką sportowej marki z Oregonu. Z tej okazji, tak jak od czterech już  lat gigant z Portland przygotował dla nas coś specjalnego, line-up nadchodzących premier, które zaczynają się już w styczniu właśnie pojawił się do wglądu.

Pierwszym modelem butów, który już 25 stycznia pojawi się na półkach wybranych sklepów, jest hybryda Nike Air Max Plus i Air VaporMax. Z pierwszego zaczerpnięta została cholewka, którą osadzono na innowacyjnej podeszwie wziętej z drugiego. Do wyboru będziemy mieli wariant zarówno męski, jak i damski. Początek lutego, a dokładnie 2 to kolejny wielki powrót dwóch klasyków Nike. Tym razem do sprzedaży po raz kolejny trafi Air Max 93 w swojej oryginalnej kolorystyce z 1993 roku oraz nieco starszy Air Max 180 w kultowej wersji barwnej 'Ultramarine'.

Tego samego dnia spodziewajcie się również zapowiadanej już od dłuższego czasu nowości pod postacią Air Max 270 charakteryzującej się między innymi najwyższym jak do tej pory systemem Air Max zastosowanym w butach Nike. Więcej na ich temat dowiesz się tutaj.Kolejnym modelem, który dołączył do tego zacnego grona jest Air VaporMax 97, czyli but 2 w 1. Mamy tutaj upper z klasycznych Air Max 97 postawiony na szczycie znanej Wam już podeszwy z VaporMax'. Jednym słowem hybryd ciąg dalszy. Buty po raz kolejny dostępne będą w wersji damskiej oraz męskiej.

Następną sylwetkę, która jako przedostatnia trafi do sprzedaży, jest druga wersja debiutujących w minione Air Max Day Nike Air VaporMax. Mamy tutaj przeprojektowaną cholewkę osadzoną na standardowej podeszwie. Wisienką na torcie niewątpliwie jest zwycięzca ubiegłorocznego głosowania 'Vote Forward', w którym spośród 12 projektów fani marki głosowali na najbliższy ich sercu. Buty, które wygrały tę kompetycję, miały trafić do sprzedaży za rok, a Nike dotrzymało słowa. Takim oto sposobem line-up premier z okazji Air Max Day zamyka dzieło Seana Watherspoona z Round Two Gallery, ale sztruksową hybrydę Air Max 1 i Air Max 97 już chyba znacie.

Mamy nadzieję, że wszytko pojawi się tutaj, a każdy chętny dostanie swoją parę.

Nike

Tagi: -