Proponowany post

Air Jordan 14 'Hyper Royal' - Zapowiedź

Nadchodzą kolejne czternastki...

Russell Westbrook Widziany Z Bardzo Ciekawą Wersją Swoich Butów

05 luty 2019
Russell Westbrook Widziany Z Bardzo Ciekawą Wersją Swoich Butów

Russell Westbrook przed meczem z Celtics pojawił się na hali w Bostonie z fajną wersją kolorystyczną swojego modelu Jordan Why Not Zer0.2. Kolorystyka 'Super Soaker' inspirowana jest pistoletem/karabinem na wodę o tej samej nazwie. Trzeba przyznać, że projektanci wpadli na bardzo fajny pomysł, pomyśleli nawet o wyjątkowym opakowaniu.

Cholewka butów ubrana jest w zestaw kolorów, które możemy zobaczyć na zabawce z lat 90. Jest to połączenie bieli z jaskrawymi odcieniami: "Volt", pomarańcz i zieleń. Warto zwrócić uwagę na detale umieszczone na opakowaniu. Nawiązują one do haseł widzianych na "pudełku" Super Soakera, ale tutaj dotyczą postaci Westbrooka. Jest tu, między innymi nazwa modelu, instrukcja zakładania butów na nogi, czy informacja, że dzięki nim zasięg zwiększa się do 50 stóp, czyli trochę ponad 15 metrów.

Niestety nie spodziewajmy się, że Jordan Why Not Zer0.2 w kolorystyce 'Super Soaker' kiedykolwiek trafią do sprzedaży. Szkoda, bo to naprawdę fajne wydanie o dość nietypowej inspiracji i opakowaniu. Jak Wam podoba się pomysł na ten wariant butów Westbrooka?