Proponowany post

Ruszył Raffle Na Nadchodzące END. x adidas ZX 9000 'Kiln'

18 maj 2020
Ruszył Raffle Na Nadchodzące END. x adidas ZX 9000 'Kiln'

adidas ZX9000 to do niedawna 'najwyżej postawiony' członek kultowej rodziny tysiączników, których początki sięgają 1989 roku. Niemniej jednak, zupełnie nie wiedzieć czemu, to o tysiąc niższe ZX8000 są najbardziej popularnymi z całej serii i to na ich podstawie powstaje najwięcej nowych kolorystyk czy kolaboracyjnych projektów. Tym bardziej cieszy nas fakt, że ekipa kultowego już butiku END. z wysp postanowiła swój najnowszy projekt oprzeć na dziewięcio tysiącznikach. 

Na oficjalnej stronie sklepu END. wystartował właśnie raffle, w którym wygrać możecie możliwość zakupu najnowszych END. x adidas ZX 9000 'Kiln'. Buty nawiązują do produkcji ceramiki i jej poszczególnych etapów tworzenia. Buty ubrane są w bardzo piękną kolorystykę, która na myśl przynosi nam kawałek surowej gliny, która przekształca się w starannie zdobiony błękitną oraz jasnoszarą farbą wazon. Chyba wiecie, o co na m chodzi prawda? Same buty wykonano przy użyciu  balistycznego nylonu, charakterystycznie prążkowanego materiału oraz naturalnego zamszu i nubuku w wersji premium. Całość dodatkowo zdobią brandowane lacelocki oraz metki w kształcie kafli z logo partnerów. 

Losowanie na buty potrwa jeszcze 3 dni. Zapisać możecie się tutaj i prawdopodobnie będzie to jedyne miejsce, w którym dostaniecie buty.


adidas
END.