Proponowany post

Ruszyła Produkcja Przyszłorocznych Supreme x Air Jordan 1

17 wrzesień 2020
Ruszyła Produkcja Przyszłorocznych Supreme x Air Jordan 1

Na początku sierpnia informowaliśmy Was o tym, że gdzieś w sezonie SS21 lub FW21 wraz z kolejnym dropem od nowojorskiej marki Supreme zobaczymy kolaboracyjne Air Jordan 1 (KLIK). Tak jak wspominaliśmy wydanie to inspirowane będzie kultowymi, wysokimi Dunkami z sezonu FW03 sprzed 14 lat.

Patrząc na to, co widzimy na załączonej w tym newsie fotografii, buty naprawdę trafią do sprzedaży. Wszystko wskazuje na to, że produkcja tytułowych Supreme x Air Jordan 1 ruszyła pełną parą i teraz mieć tylko nadzieję, że to nie kolejny przebiegły ruch chińskich fabryk szyjących fejki, a autentyczny przeciek. Na zdjęciach widzimy częściowo już złożoną cholewkę jedynek w trzech nadchodzących opcjach kolorystycznych. Jeżeli chodzi o materiały, to buty tak jak wyżej wspomniane Dunki faktycznie skonstruowane będą przy użyciu podobnych fabrykatów z barwioną skórą imitującą łuskę węża. Nie zabrakło też białego fabrykatu pokrytego złotymi gwiazdkami, czyli tak samo jak r przypadku pierwowzoru, którym się inspirowano. 

Jeżeli wszytko pójdzie zgodnie z zapowiedziami, to trio Supreme x Air Jordan 1 w sprzedaży zobaczycie gdzieś w 2021 roku. Na ten moment nie zostało sprecyzowane czy w sezonie SS21, czy może FW21. Tego dowiemy się wkrótce. 


Supreme
Jordan