Proponowany post

Rzemieślniczy Pack Dwóch Kolorystyk New Balance 997 W Eleganckim Towarzystwie Huberta Urbańskiego

10 styczeń 2020
Rzemieślniczy Pack Dwóch Kolorystyk New Balance 997 W Eleganckim Towarzystwie Huberta Urbańskiego

Amerykańska marka New Balance, a dokładnie jej ręcznie produkowane na terenie USA produkty okraszone specjalnym haftem na szczycie języka dalej potrafią nas zaskoczyć nienagannym sposobem i jakością wykonania. Gdy do tego dochodzi jedna z najstarszych stale działających garbarni w Stanach Zjednoczonych Ameryki, specjaliści w produkcji oraz uszlachetnianiu skóry pozyskiwanej głównie z bydląt, bizonów oraz koni, marka Horween Leather Company z Chicago w Illinois, której korzenie sięgają 1905 roku, może zrobić się jeszcze bardziej luksusowo.

Piąte pokolenie rodziny Horween niejednokrotnie podejmowało już decyzję, o nawiązaniu współpracy z pozoru niepasującą do nich profilem, sportową marką, której specjalizacją jest między innymi produkcja obuwia. Z New Balance mieli już okazję wejść we wspólny projekt i to nie raz, nie dwa. Wszytko, wskazuje na to, że współpraca ta w środowisku nie tylko sneakersowym, a chyba nawet z dala od niego odbiła się bardzo pozytywnym echem, przez co przedsięwzięcie to jest kontynuowane. W najnowszym packu zobaczycie dwie bardzo proste kolorystyki modelu 997, których niemal 100% cholewki wykonana jest z mięsistej, pachnącej, naturalnej skóry licowej z domieszką gładkiego, aksamitnego zamszu dostarczonych przez garbarnię z Chicago. Gdyby tego było mało, lekko mieniącą się 'eNkę' na boku wycięto z kawałka polerowanego metalu, na który przyklejono odpowiednio przeskalowany kawałek materiału. Tak jak wspominaliśmy wyżej, buty dostępne są w dwóch wariantach kolorystycznych. M997PAF skąpane są w klasycznej czerni z miedzianym dodatkiem pod postacią wcześniej wymienionego brandingu. Drugi wariant oznaczony jako M997PAH, to połączenie klasycznego, głębokiego odcieniu brązu z beżowymi oraz złotymi dodatkami i krwiście czerwonym wnętrzem. Luksusowa góra postawiona jest na standardowej podeszwie z systemem amortyzacji ENCAP mającej zadbać o nasz komfort użytkowania. Dodatkowo w najnowszym edytorialu promującym to wydanie przez stołeczny Warsaw Sneaker Store, w odpowiednio dobranej do tego celu, klimatycznej przestrzeni starego zakładu krawieckiego wspólnie z eleganckim z natury Hubertem Urbańskim zaprezentowali światu ten luksusowy pack butów marki New Balance.

Buty już teraz dostaniecie tutaj. Akurat w tym przypadku niech nie przerazi Was cena. Zaufajcie nam, tutaj wiecie, za co płacicie.New Balance
Warsaw Sneaker Store