Proponowany post

Są I Oficjalne Zdjęcia Ambush x Nike Dunk High W Kolorystyce 'Black/White'

27 listopad 2020
Są I Oficjalne Zdjęcia Ambush x Nike Dunk High W Kolorystyce 'Black/White'

Z początkiem października połówka twórczyń japońskiej marki AMBUSH, Yoon Ahn osobiście pochwaliła nam się mocno wyczekiwanymi przez wielu Ambush x Nike Dunk High w kolorystyce 'Black/White'. My już jakiś czas temu wspominaliśmy Wam, że w duecie z Verbal wzięły się one za mocno wyhajpowany model Nike Dunk w wersji High i z niecierpliwością wyczekujemy premiery dwóch zapowiadanych kolorystyk. 

Dziś po raz ostatni raz przed samą premierą, którą odbędzie się za kilkanaście dni, przyjrzymy się im zdecydowanie bliżej, i to na oficjalnych zdjęciach prosto od Nike. Buty w porównaniu ze standardową wersję Dunków, którą znamy od 1985 roku - czasu kiedy powstały, są nieco wyższe, a ich kołnierz ciągnie się ku górze, chroniąc nasze kostki. Kolejnym niestandardowym elementem jest Swoosh na panelu bocznym. Ten ozdobny element wykonano z kawałka tworzywa sztucznego, której wysunięta ku wyłowi, zaostrzona krawędź wystaje poza obrys cholewki, a wierzchołek nachodzi na element z rzędem oczek, przez które przeplatamy sznurówki. Niestandardowy jest również brandowany 'spojler' wciśnięty pomiędzy podeszwę a piętę. Sam upper wykonany jest przy użyciu mięsistej, naturalnej skóry licowej sprawiającej wrażenie jakościowej i tak wielce prawdopodobne jest w jej przypadku. Kolorystycznie postawiono na klasyczne połączenie czerni i bieli, ale do wyboru będziecie mieli również wersję zupełnie różową (KLIK). Kropką nad i jest modny ostatnimi czasy język z pianki. Całość postawiono na prostej, ale wygodnej podeszwie, w stylu retro która jest standardem.

Szczegóły premiery

Buty w wybranych punktach sprzedaży zobaczycie już 11 grudnia. Niestety, na ten moment nie mamy informacji, czy pojawią się one w sklepie chmielna20.pl. Jeżeli nie, to zaglądajcie na SNKRS App. Niestety, cena pozostaje tajemnicą.

Ambush x Nike Dunk High
Kolor: White/Black-Spruce Aura
Kod: CU7544-001
Data: 11 grudnia, 2020
Cena: TBA


Nike