Proponowany post

Są I Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 95 'Mt. Fuji'

21 luty 2019
Są I Oficjalne Zdjęcia Nike Air Max 95 'Mt. Fuji'
Prawdopodobnie nie zobaczymy ich w europie.

W świecie sneakersów wszytko zmienia się jak w kalejdoskopie. Nie dalej jak dziś rozwodziliśmy się na temat dwóch, a później trzech tajemniczych zdjęć kolejnej kolorystyki modelu Air Max 95 'Mt. Fuji', a już możemy obejrzeć ich oficjalne foty. 

Jak już część z Was pewnie wie, za całym zamieszaniem wokół tego projektu stoi... góra, a dokładniej największy szczyt w Japonii, stratowulkan Fuji. Tym razem zacznijmy może od użytych do produkcji materiałów, bo na oficjalnych fotografiach wszystko dokładnie widać. Upper skonstruowany jest przy użyciu jasnego, ale nie białego materiału tekstylnego przypominającego odporny na uszkodzenia mechaniczne rip-stop. Zestawiono go z niebiesko-szarnym, ( ciężko jednoznacznie określić ) syntetycznym zamszem na czubku. Kolorem tym pokryto jeszcze kilka innych detali, jak szlufki, przez które przechodzą sznurówki, odblaskowy element na tyle czy midsole. No i w tym momencie przechodzimy do gwoździa programu. Jest nim oczywiście sporych, a nawet śmiało, można powiedzieć, że ogromnych rozmiarów napis 'JUST DO IT' przechodzący od boku, przez tył do wewnątrz. Jest też kilka innych wyróżniających to wydanie detali. Są nimi między innymi podobizna góry Fiji na języku, japońskie napisy na ostatniej szlufce czy spodzie kolorowej podeszwy gdzie znajdziemy też czerwoną kropkę symbolizującą japońską flagę. 

Buty do sprzedaży trafić mają już 26 lutego. Tak jak wspominaliśmy, prawdopodobnie będzie to ekskluzywne wydanie dostępne jedynie w wybranych sklepach w Kraju Kwitnącej Wiśni.


Nike