Są I Zdjęcia Zapowiadanego Retro Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat'

23 wrzesień 2020
Są I Zdjęcia Zapowiadanego Retro Nike Air Force 1 CO.JP 'Wheat'

Kika dni temu sneakersowy świat z prędkością światła okrążyła informacja o powrocie kolejnych butów z ekskluzywnej linii CO.JP. Konkretnie chodzi nam o bardzo proste w swojej formie Air Force 1 'Wheat', które na pewno nie każdemu z Was przypadną do gustu, a czemu? Otóż buty inspirowane były klasycznymi, miodowymi Timberlandami, których akurat my fanami nie jesteśmy. W gwoli przypomnienia buty to część starego trio 'Air Force 1 B Series', gdzie prócz 'Wheat'ów' wchodziły też 'Hong Kong' oraz '3M Snake', które de facto doczekały się już swojego retro (KLIK). 

Chwilę po tym, jak informowaliśmy Was o powrocie ostatniego brakującego elementu, w sieci pojawiły się pierwsze poglądowe foty nadchodzącego retro, którymi właśnie się z Wami dzielimy. Tak jak się spodziewaliśmy, upper dalej wykonany jest przy użyciu naturalnego, gładkiego nubuku w neutralnym, miodowym kolorze z dodatkiem ciemnej satyny, którą wykończono wnętrze. Tym samym brązowym kolorem wykończono też żakardową metkę na szczycie języka. Niestety, designerzy z Oregonu nie byliby sobą, gdyby czegoś nie zmienili. Zwróćcie uwagę na midsole, a konkretnie jego górną krawędź. Zupełnie nie wiedzieć czemu górną jego część bardzo mocno zabarwiono na brąz, a pozostałą część pozostawiono w jasnym, znanym z OG'sów kolorze. Wiemy, że w wersji sprzed 19 lat również tak było, ale zdecydowanie mniejszym stopniu. 

Sprzedaż butów rusza 8 października. Czy pojawią się one w WS2? Jest spora szansa, ale nie możemy Wam tego obiecać. Sugerowana cena detaliczna oscylować będzie w granicach 140$.


Nike Air Force 1 CO.JP “Wheat”
Kolor: Wheat/Wheat-Dark Mocha
Kod: DC7504-700
Data: 8 października, 2020
Cena: $140