Proponowany post

sacai x Nike VaporWaffle 'White Gum' Kolejną Nową Kolorystyką

18 luty 2021
sacai x Nike VaporWaffle 'White Gum' Kolejną Nową Kolorystyką

Chitose Abe założycielka marki sacai od kilku sezonów współpracuje z Nike. Mimo tego, że wspólnych projektów było kilka w pamięci wszystkich najbardziej zapadły naszym zdaniem bezbłędne LDWaffle, oraz stosunkowo świeże VaporWaffle, które wyparły swojego 'protoplastę' i to na nim aktualnie skupia się duet.

Po premierze kilku pierwszych kolorystyk 'siateczkowych' sacai x Nike VaporWaffle, zapowiedziano ich nylonową odsłonę, która naszym zdaniem jest nieco gorsza od 'oryginału', ale to tylko nasze prywatne odczucia. Nie bądźmy jednak uprzedzeni i nieco bliżej przyjrzyjmy się kolejnej nadchodzącej kolorystyce tego intrygującego, futurystycznego, zakrawającego o świat mody high fashion modelu. Tak, jak nadmieniliśmy, buty to nylonowa wersja tej sylwetki, której znaczącą część cholewki wykonano właśnie z tego typu materiału. Połączono go z gładkim nubukiem oraz fragmentami skóry licowej głównie z tyłu. Wszytko, to utrzymane jest w biało-beżowej stylistyce, która jest świeża i wpadająca w oko, ale może okazać się trudna w utrzymaniu. O takich elementach jak satynowe sznurówki, podwójne języki, czy Swoosh również należy wspomnieć. Całość postawiona jest na wielo platformowej, białej podeszwie z gumowym, świetnie uzupełniającym całość spodem. 

Na ten moment data premiery nie jest nam jeszcze znana. Mówi się jednak, że sacai x Nike VaporWaffle 'White Gum' zobaczymy już tej wiosny. Czy zagoszczą one w stołecznym butiku WS2? Trzymamy kciuki.