Proponowany post

Salomon Advanced Prezentuje Najnowszą Kolekcję SS21

14 styczeń 2021
Salomon Advanced Prezentuje Najnowszą Kolekcję SS21

Salomon Advanced w dalszym ciągu zagląda do swojego bogatego archiwum i przedstawiając swoją najnowszą kolekcję  Wiosna/Lato 2021 prezentuje różne sylwetki, które szanują korzenie marki.

Mając to na uwadze w tym sezonie, Salomon Advances reaktywuje linię Black Edition z 2016 roku, którą charakteryzowało usunięte z kolorów, przez co skupiono większą uwagę na technologię i funkcjonalność buta. Teraz kolekcja SS21 ma oferować S/LAB Cross Black LTO, S/LAB Phantasm Black LTO i S/LAB Cross Black LT w monochromatycznym wydaniu.

Doskonale znane nam już sylwetki, takie jak XT-4 Advanced i XT-6 Advanced, pojawiają się w nowych wersjach kolorystycznych, podczas gdy XT-Wings 2 Advanced uaktualniono o nową technologią, która sprawia, że jest jeszcze wygodniejszy i lżejszy. W nowej kolekcji powrócą również style typowo turystyczne, takie jak ODYSSEY Advanced, które mogą okazać się niedocenionym bohaterem całej serii dzięki swojej luksusowej, zamszowej cholewce i ogólnemu, masywnemu designowi retro, który może się podobać. Oczywiście, to tylko część z nadchodzących modeli, które zobaczymy w kolekcji.

Pierwszy drop najświeższej kolekcji Salomon Advanced SS21 trafia już do wybranych sklepów, gdy to czytasz, podczas gdy więcej kolejnych par ma zostać wydanych w nadchodzących tygodniach i miesiącach na stronie internetowej Salomon i u innych sprzedawców na całym świecie. 


Tagi: Salomon