Proponowany post

Supreme Drop List 26.09 2019

Już w PONIEDZIAŁEK!

Salomon S/LAB Prezentuje Trzy Limitowane Kolorystyki XT-6 Softground LT ADV

07 sierpień 2019
Salomon S/LAB Prezentuje Trzy Limitowane Kolorystyki XT-6 Softground LT ADV

Szczerze musimy przyznać, że w temacie francuskiej marki Salomon dopiero raczkujemy, ale patrząc na to, co pod szyldem swojej limitowanej, ekskluzywnej linii S/LAB nam oferuje, z przyjemnością zagłębiamy się w tematy kolejnych nowości. Mimo tego, że utrzymane w performance'owym klimacie obuwie zdecydowanie nie każdemu przypadnie do gustu, uważamy, że poczynania osób odpowiedzialnych za tę serie naprawdę są godne Waszej uwagi. Z tego też powodu w tym miejscu zobaczycie nowe wcielenie  XT-6 Softground LT ADV w trzech lądujących na półkach wybranych sklepów kolorystykach. 

Buty w dużej mierze skonstruowane są przy użyciu syntetycznej, perforowanej siateczki, która powinna zapewnić nam odpowiedni poziom wentylacji. Na całość, zupełnie bezszwowo narzucona została kolejna, usztywniająca warstwa będąca jednocześnie częścią systemu sensiFIT oraz endoFIT dbających o maksymalny poziom dopasowania całości do anatomii naszej stopy, a także elementem typowo dekoracyjnym. W tylnej jej części znajdziecie napis z nazwą marki, natomiast na przodzie oznaczenie wyróżniające limitowaną linię S/LAB. Wierzch cienkiego języka w każdym z trzech przypadków zdobi kolorowa metka ciągnąca się przez całą jego długość. Całość posadzona jest na szczycie podeszwy środkowej ze zwiększonym poziomem amortyzacji oraz stabilizacji zapewnianym przez system ACS (Agile Chassis System). Spód wykończono gumą Contragrip z systemem Chevron. Tak jak wspominaliśmy, do wyboru będziecie mieli trzy warianty kolorystyczne, szaro-czarny, niebiesko-biały oraz beżowo-brązowe z dodatkiem neonowej zieleni, które nie ukrywamy, są naszymi osobistymi faworytami.

Buty w cenie 220$ już teraz dostaniecie w starannie wyselekcjonowanych butikach. Co ciekawe, Salomon w swoim sklepie on-line nie prowadzi sprzedaży butów z linii Advanced, a dostać je możecie jedynie u wybranych partnerów.
Salomon

Tagi: Salomon,