Proponowany post

Sample adidas Yeezy 451 Z Bliska

07 maj 2020
Sample adidas Yeezy 451 Z Bliska

Prawdę powiedziawszy, zdążyliśmy już zapomnieć o takiej sylwetce jak adidas Yeezy 451. Temat tej kosmicznej sylwetki rodem z filmów z serii 'Obcy' ciągnie się od ponad dwóch lat, a my dalej nie doczekaliśmy się ich premiery... może i dobrze?

Niemniej jednak z racji tego, że przy ich tworzeniu czynny udział brał sam Steven Smith, ten sam, który stworzył kultowe Instapump Fury czy chociażby Nike Zoom Streak Spectrum Plus, z szacunku do jego osoby postanowiliśmy nieco bliżej przyjrzeć się ich samplom. Nie ukrywajmy, że buty podobać będą się każdemu, a my sami jesteśmy w tej drugiej części odbiorców. Może sama futurystyczna podeszwa, która dosłownie chce pożreć cholewkę, jest okej, to sam upper o konstrukcji zapadniętej, przechodzonej skarpetki z grubymi niczym makaron udon sznurówkami już nie do końca. Może ta niechęć to też mdła, monochromatyczna kolorystyka, przez co na butach nic się nie dzieje. Sami nie wiemy, czy z biegiem czasu uda się nam do nich przekonać. W sekcji komentarzy dajcie nam znać, co Wy o nich myślicie.

Mimo tego, że według plotek buty w sprzedaży zobaczyć mieliśmy w 2019 roku, to do tej pory nie mamy żadnych rzetelnych informacji na temat ich debiutu i jakoś specjalnie z tego powodu nie ubolewamy.


adidas