Proponowany post

Sample Air Jordan 3 Które Wypłynęły Po Latach

08 sierpień 2019
Sample Air Jordan 3 Które Wypłynęły Po Latach

Na światło dzienne wypłynęło zdjęcie sampli Air Jordan 3 z 2007 roku...swoją drogą ciekawe, dlaczego dopiero teraz. 12 lat temu marka planowała wypuścić ten wariant kolorystyczny, który pojawiłby się obok takich wersji, jak 'White Flip', 'Do The Right Thing', 'Cool Grey', 'Black Cat'  czy 'Pure $'. Ktoś chyba jednak uznał, że za dużo będzie tych "nowych" kolorystyk, bo jedyną oryginalną, która się wtedy pojawiła to 'Fire Red'

Patrząc na to zdjęcie, nie jesteśmy w stanie jednoznacznie stwierdzić, czy to źle, czy dobrze, że te buty nigdy nie trafiły do sprzedaży. Cholewka tego wydania wykonana jest z czarnego nubuku, który uzupełnia czarny Elephant Print.  W zasadzie poza kilkoma czerwonymi detalami, Jumpmanem na języku, czy otworami na sznurowadła, buty przypominają nam trochę wersję 'Black Cat'...z tą różnicą, że nie mają lakierowanego mudguarda. Upper osadzony jest na czarnej podeszwie środkowej i czerwonym outsole'u. Całość nie wygląda źle, ale jednak "czegoś" nam tutaj brakuje. Bardzo możliwe, że omawiane sample posłużyły za wzór do stworzenia wariantu 'Bright Crimson' z 2013 roku.

Zerknijcie na poniższe zdjęcie i dajcie nam znać, co sądzicie o tych samplach Air Jordan 3. Podobają Wam się? Chcielibyście, żeby kiedyś ta kolorystyka trafiła do sprzedaży? A może macie jakiś pomysł, jak można udoskonalić ten projekt? Czekamy na Wasze komentarze.