Proponowany post

Sample Wysokich Air Jordan 11 'Snakeskin'

09 maj 2019
Sample Wysokich Air Jordan 11 'Snakeskin'

W tym roku Jordan  Brand dało nam kilka wersji kolorystycznych modelu Air Jordan 11 low 'Snakeskin'. Okazuje się jednak, że w swoim skarbcu, marka skrywa bardzo ciekawe sample wysokiej wersji jedenastek. W sieci pojawiło się kilka zdjęć tych butów. Po ich analizie musimy stwierdzić, że bardzo chętnie zobaczylibyśmy te buty w sprzedaży. 

Air Jordan 11, które widzimy na zdjęciach, mają kształt odpowiadający wszystkim ostatnim wydaniom tego modelu. Chodzi oczywiście o wysokość lakieru, który tutaj zastąpiono materiałem imitującym skórę węża. Jak sami widzicie powstały co najmniej dwie wersje z mudguardem w odcieniu szarym i różowym. Tymi samymi kolorami są wyszyte Jumpmany, które na lewych butach skierowane są w drugą stronę (do przodu). Górna część cholewki w obydwu wersjach wykonana jest z białego ballistic mesh, czyli standardowego materiału dla wysokich Air Jordan 11. Z tyłu możemy zobaczyć numer "45", co jest lekkim zaskoczeniem. Buty stoją na białym midsole'u i błękitnej, transparentnej podeszwie zewnętrznej. 

Nie spodziewajmy się, że omawiane, wysokie Air Jordan 11 'Snakeskin' trafią do sprzedaży w najbliższym czasie. Miejmy jednak nadzieję, że za parę lat marka zdecyduje się wprowadzić je na rynek. Jeśli jednak bardzo chcielibyście mieć je w swojej kolekcji i nosicie rozmiar US 10, to te buty mogą być wasze. Obie wersje są dostępne w Index Portland. Cena za parę to $12,500. Tagi: jumpman23,